CEP classificacio cursa esquí i raquetes 2002
 

ESQUÍ HOMES

Parella

temps control 1 temps control 2 temps total

1   

Tono Roca   

Carles Roca

0h 37'   

1h 09'   

1h 33'

2   

Jordi Gallego

Joan B. Ballester

0h 40'   

1h 10'   

1h 50'

3   

Sergi Via

Manel Soler

0h 44'   

1h 19'   

2h 10'

4   

Lluis Rafols

Harry Ebinyer

0h 45'   

1h 26'   

2h 23'

5   

Josep Galimany

Josep R. Sabater

0h 49'   

1h 40'   

2h 29'

6   

Joan Tutusaus

Rafael Marcet

0h 53'   

1h 45'   

2h 32'

7   

Llorenç Segura

Albert de la Fuente

0h 56'   

1h 52'   

2h44'

8   

Salvador Moles

Victor Iglesias

0h 59'   

1h 59'   

2h 46'

9 Lluis Guilera Fèlix Masachs 1h 06' 2h 11' 3h 27'
10 Manel Massana Josep M. Farré 1h 18' 2h 17' 3h 28'
 

ESQUÍ DOMES

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Montse Solé

Eulalia Santacana

0h 58'   

1h 54'   

2h 39'

 

ESQUÍ MIXTE

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Anna Coll

Lluis Miravent

0h 44'   

1h 27'   

2h 05'

2

Cristina Salado

Oscar Benages

0h 47'   

1h 32'   

2h 19'

3

Montse Collelldemont

Josep M. Cuscó

0h 59'   

1h 56'   

2h 41'

4

Fina Ruaix

Joan Vallès

0h 55'   

1h 56'   

2h 41'

5

Carme Vallès

Cesar Rodriguez

1h 04'   

2h 09'   

3h 02'

6 Maria Fernandez Joan Marco 1h 00' 2h 08' 3h 28'
 

RAQUETES HOMES

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Josep M. "Monty"

-----------------

0h 45'   1h 29'   

2h 34'

2

Jordi Balañà

Joan Domènec

0h 50'   

1h 34'   

2h 36'

3

Jordi Guilera

Joan Torrents

0h 50'   

1h 42'   

2h 52'

4

Martí Molla

Lluis Eroles

1h 00'   

1h 52'   

3h 00'

5 Joaquim Vicente Gero Campos 1h 07' 2h 08' 3h 26'
6 Josep Domènec Josep J. Saumell 1h 07' 1h 52' 3h 39'
 

RAQUETES DONES

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Neus Bosch

Clara Vallvé

0h 55'   

1h 43'   

2h 58'

2

Núria Garcia

Joana Fernandez

1h 04'   

2h 02'   

3h 39'

3

Montse Rico

Alícia Figueras

1h 03'   

2h 07'   

3h 43'

4

Fina Rafols

Isabel Sala

1h 05'   

2h 05'   

3h 47'

 

RAQUETES MIXTE

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Anna Catllà

Josep M. "Mallo"

0h 50'  

1h 39'   

2h 35'

2

Glòria Noguès

Josep Figueras

0h 57'   

1h 51'   

3h 07'

3 Nati Arnabat Carles Federico 1h 02' 2h 00' 3h 22'
4 Sílvia Morató Joan Olivé 1h 04' 2h 03' 3h 28'
5 Josepa Monteso Pere Mongay 1h 05' 2h 04' 3h 47'
6 Dolors Vallès Lluis Huget 1h 08' 2h 03' 3h 58'
7 Pilar Avila Josep Almirall 1h 08' 2h 10' 3h 58'

anar al calendari d'activitats