CEP classificacio cursa esquí i raquetes 2003
anar a la informació sobre la sortida

ESQUÍ HOMES

Parella

temps control 1 temps control 2 temps total

1   

Tono Roca   

Carles Roca

0h 38'   

1h 17'   

1h 34'

2   

Jordi Gallego

Joan B. Ballester

0h 41'   

1h 25'   

1h 43'

3   

Cesc Gomez

Matias Llobet

0h 44'   

1h 32'   

2h 00'

4   

Joan Tutusaus

Rafel Marcet

0h 50'   

1h 44'   

2h 11'

5   

Harry Ebinyer

-------------

0h 48'   

1h 42'   

2h 15'

6   

Albert de la Fuente

Victor Iglesias

0h 53'   

1h 50'   

2h 23'

7   

Josep M. Farré

Manel Massana

1h 05'   

2h 16'   

2h 57'

8   

Josep Galimany

Miquel Galimany

1h 10'   

2h 29'   

3h 15'

9 Pau Sàbat

Fèlix Sàbat

1h 03'   

2h 26'   

3h 33'

 

ESQUÍ DOMES

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Anna Coll

Fina Ruaix

0h 52'   

1h 47'   

2h 12'

2 Anna Mongay

Lali Santacana

0h 49'   

1h 46'   

2h 25'

 

ESQUÍ MIXTE

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Rodolf Brunat

Gemma Font

0h 45''   

1h 27''   

1h 51'

2

Xavi Tutusaus

Maria Fernandez

0h 52''   

1h 49''   

2h 25'

3

Jaume

Roser Ruaix

1h 04''   

2h 19''   

3h 04'

4

Cèsar Rodriguez

Carme Vallès

1h 07''   

2h 25''   

3h 08'

5

Daniel Saez

Ana Ramon

1h 19''   

2h 50''   

3h 39'

 

RAQUETES HOMES

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Joan Domènech

Xavier Palazón

0h 39'   1h 19'   

2h 08'

2

Anton Ruiz

Jean-Remi Berut

0h 52'   

1h 56'   

3h 18'

3

Joan Sabater

Josep Almirall

0h 53'   

1h 58'   

3h 22'

4

Joan Solís

Jordi Balanyà

0h 50'   

1h 45'   

3h 25'

5 Lluís Castillo

Francesc Xavier Bou

0h 59'   

2h 08'   

3h 40'

6 Àngel Julià

Josep Domènech

1h 06'   

2h 48'   

4h 42'

 

RAQUETES DONES

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Anna Catllà

Glòria Noguès

0h 50'   

1h 49'   

2h 55'

2

Montse Rico

Alicia Figueres

1h 20'   

2h 49'   

4h 38'

3

Fina Colomer

Pilar Avila

1h 12'   

2h 50'   

4h 40'

 

RAQUETES MIXTE

Parella temps control 1 temps control 2 temps total

1

Victòria Sivill

Lluís Eroles

0h 47'  

1h 41'   

2h 41'

2

Rosa Olivella

Josep M. 'Monty'

0h 58'   

2h 07'   

3h 05'

3 Pere Mongay

Josepa Monteso'

1h 02'   

2h 16'   

3h 41'

4 Antonia Soler

Segundo Fernandez

1h 11'   

2h 47'   

4h 35'

anar al calendari d'activitats