ESCOLA CICLISTA LA VALLDIGNA

Principal Galeria de fotografies Junta Directiva Calendari Les nostres estrelles Resultats Informació Notícies Enllaços Temporada 2008 Ciclocròs

Benvinguts/des a la pàgina web de l'Escola Ciclista La Valldigna

28-2-10

Precalendari escoles València

Precalendari escoles 2010

10-1-10

CICLOCRÒS 09-10

-Fotografies

-Classificacions

27-9-09 ESCOLES DE CICLISME 09: FESTA DEL CICLISME (27-9-09)

-Fotografies

-Classificacions GENERALS FINAL RUTA

-Classificacions GENERALS GIMCANA

19-9-09 ESCOLES DE CICLISME 09: LA BARRACA (19-9-09)

-Fotografies

-Classificacions

12-9-09 ESCOLES DE CICLISME 09: CANALS (12-9-09)

-Fotografies

-Classificacions

5-9-09 ESCOLES DE CICLISME 09: II MEMORIAL DAVID CANO (5-9-09)

Tavernes de la Valldigna

-Fotografies

-Classificacions

29-8-09 ESCOLES DE CICLISME 09: QUATRETONDA (29-8-09)

-Fotografies

-Classificacions

23-8-09 ESCOLES DE CICLISME 09: LLANERA DE RANES (23-8-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-8-09 ESCOLES DE CICLISME 09: ALGINET (16-8-09)

-Fotografies

-Classificacions

8-8-09 ESCOLES DE CICLISME 09: BÈLGIDA (8-8-09)

-Fotografies

-Classificacions

2-8-09 ESCOLES DE CICLISME 09: ALGINET (2-8-09)

-Fotografies

-Classificacions

25-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: SUECA (25-7-09)

-Fotografies

-Classificacions

22-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: BENIOPA (22-7-09)

-Classificacions

20-7-09

 

Excel·lent actuació de L'Escola Ciclista La Valldigna a la Final Autonòmica celebrada a Castalla (19-7-09)

Miquel López: subcampió autonòmic i bronze en gimcana (Benjamí)Empar Fèlix: campiona autonòmica (Aleví)

Borja Altur: subcampió autonòmic (Aleví)

Óscar Sancho: bronze en gimcana (Aleví)

Borja Expósito: subcampió autonòmic (Infantil)

Vicent Martínez: bronze (Infantil)

16-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: XERACO (11-7-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: DÉNIA (8-7-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: XEST (5-7-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: RIBA-ROJA (27-6-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: FAVARA (20-6-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: MISLATA (14-6-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-7-09 ESCOLES DE CICLISME 09: ONTINYENT (6-6-09)

-Fotografies

-Classificacions

4-6-09

ESCOLES DE CICLISME 09: PICASSENT (30-5-09)

-Fotografies

-Classificacions

16-5-09

ESCOLES DE CICLISME 09: CASINOS (16-5-09)

-Fotografies

-Classificacions

9-5-09

ESCOLES DE CICLISME 09: PORT DE SAGUNT (9-5-09)

-Fotografies

-Classificacions

3-5-09

ESCOLES DE CICLISME 09: MUSEROS (3-5-09)

-Fotografies

-Classificacions

1-5-09

ESCOLES DE CICLISME 09: ALDAIA (1-5-09)

-Fotografies

-Classificacions

25-4-09

ESCOLES DE CICLISME 09: LLÍRIA (25-4-09)

-Fotografies

-Classificacions

5-4-09

BTT TAVERNES DE LA VALLDIGNA (5-4-09)

-Fotografies

-Classificacions

4-4-09

ESCOLES DE CICLISME 09: CASTELLAR (4-4-09)

-Fotografies

-Classificacions

11-1-09

CICLOCRÒS 08-09

-Fotografies

-Classificacions

28-9-08

L'Escola Ciclista La Valldigna finalitza la temporada de forma brillant i aconsegueix: 3 mallots de campió (Empar Fèlix en les proves en línia, Vicent Martínez i Raül Bosch en gimcana), dos 2ns llocs (Borja Altur i Vicent Martínez en línia) i 2 tercers llocs (Borja Altur i Vicent Ferrando en gimcana)

16-9-08 Raül Bosch (gimcana), Empar Fèlix (benjamins 2), Vicent Martínez (alevins 2) i Mario Enguix (infantils 1) pugen al pòdium en l'ultima prova puntuable de la temporada celebrada a Sueca  13-9-08
9-9-08 Vicent Martínez (alevins 2) i Raül Bosch (infantils 2) guanyen la prova en línia al I Memorial David Cano celebrat a Tavernes de la Valldigna 6-9-08

2-9-08

Vicent Martínez (alevins 2) guanya la prova en línia i Borja Altur (benjamins 2) i Raül Bosch (infantils 2) entren en 2n lloc a La Barraca (30-8-08)

25-8-08

Vicent Martínez guanya la gimcana i Borja Expósito la prova en línia a Quatretonda (23-8-08)

19-8-08

Gran actuació de l'Escola Ciclista La Valldigna a Xeresa: 6 categories pugen al pòdium, Vicent Martínez guanya la prova en línia (alevins 2n) i Raül Bosch en infantils de 2n aconsegueix el doblet guanyant la gimcana i la prova en línia (16-8-08)

4-8-08

Miquel López (Benjamins 1r) Borja Altur (Benjamins 2n), Vicent Martínez (Alevins 2n) i Mario Enguix (Infantils 1r) pugen al pòdium a Alginet (2-8-08)

4-8-08

Borja Expósito (Alevins de 2n) guanya la prova en línia a Silla (26-7-08)

4-8-08

Mario Enguix (Infantils de 1r) guanya la prova en línia a Beniopa (22-7-08)

4-8-08

Fins a sis categories pugen al pòdium a Xeraco ( 19-7-08)

15-7-08

Borja Expósito es proclama campió autonòmic, Vicent Martínez obté la medalla de plata, Miquel López i Empar Fèlix la de bronze en la Final Autonòmica celebrada a Canals (13-7-08)

9-7-08

Borja Expósito (Alevins 2n) guanya la prova en línia a Ontinyent (5-7-08)

9-7-08

Empar Fèlix es proclama Campiona Provincial a Favara (29-6-08)

17-6-08

Vicent Martínez en gimcana, Borja Altur i Empar Fèlix en Benjamins de 2n any pugen al pòdium a Picassent (14-6-08)

17-6-08

Resultats de l'Escola Ciclista La Valldigna a Museros (8-6-08)

31-5-08 El I Memorial David Cano que s'havia de celebrar a la platja de Tavernes s'ajorna per la pluja

29-5-08

Raül Bosch guanya la gimcana i Javier Sancho queda en tercer lloc a L'Ènova (24-5-08)

29-5-08

Borja Altur i Empar Fèlix pugen al pòdium i aconsegueixen el trofeu per equips al Port de Sagunt (17-5-08)

5-5-08

Empar Fèlix (gimcana), Miquel López (Benjamins 1r), Borja Altur (Benjamins 2n) i Borja Expósito (Alevins 2n) pugen al pòdium a Aldaia (1-5-08)

14-4-08

Els Benjamins i els Alevins de 2n any tornen a pujar al pòdium a Llíria (12-4-08)

14-4-08

L'escola ciclista la Valldigna comença la temporada a Castellar amb un triomf de Raül Bosch en gimcana i Borja Expósito en la prova en línia (5-4-08)

14-4-08

Consulta el calendari provisional de les escoles de ciclisme de València

20-1-08

Fotografies de la Challenge de Ciclocròs 07-08

20-1-08

 

Ciclocròs 07-08: classificació final de les escoles de ciclisme

20-1-08

Visita la nostra galeria de fotografies

4-1-07

El CC La Valldigna presenta els seus equips per a la temporada 2008

27-9-07

 

L'Escola Ciclista La Valldigna finalitza la temporada de forma brillant i aconsegueix: 4 mallots de campió (Borja Altur en les proves en línia, Empar Fèlix en gimcana i en línia, Vicent Martínez en gimcana), un 2n lloc (Marcos Altur en gimcana) i 3 tercers llocs (José Pla en línia, Vicent Martínez en línia i Marcos Altur en línia)

(Vegeu les fotografies del lliurament de trofeus)

17-9-07

Classificacions finals de les proves en línia puntuables 2007

13-8-07

Coneix els nous integrants de l'Escola Ciclista La Valldigna

20-5-07

Resultats del IX Trofeu Escoles de Ciclisme celebrat a Tavernes de la Valldigna (19-5-07)

25-2-07

Coneix els integrants de l'Escola Ciclista La Valldigna 2007

10-10-06

Classificacions finals i lliurament de trofeus 2006

4-10-05

Classificacions finals i lliurament de trofeus València 2005

                                                                                                                                                    Més notícies >>>>

 

Si vols més informació, escriu-nos o visita'ns al Pavelló Cobert Municipal

 

Aquesta pàgina ha sigut actualitzada el 28/02/10.


Hit Counters
Free Hit Counters

 

 

Per a qualsevol suggeriment

© Escola Ciclista La Valldigna 2003-2009